Hot-dogi z Żabki z dostawą? Firma zapowiada nową usługę w swojej aplikacji

Sieć sklepów Żabka informuje, że planuje wprowadzić nową funkcję w swojej aplikacji Jush. Za jej pośrednictwem użytkownicy będą mogli zamówić hot-doga

Fot. Wikipedia

Jak podaje portal dobreprogramy.pl, Żabka w informacji prasowej donosi, że od 16 maja istnieje możliwość zamówienia posiłku z dostawą pod wskazany adres, za pomocą aplikacji Jush. Na ten moment taka funkcja jest w fazie testów w formie pilotaża na terenie Krakowa. Zamówić można hot-doga w rozmiarze max oraz panini w trzech wariantach, jednak jak podaje firma, to ten pierwszy cieszy się największą popularnością.

„Hot-dogi to ulubiona ciepła przekąska Polaków, kiedy nie mają czasu na samodzielne przygotowanie posiłku. To także numer jeden wśród ciepłych produktów oferowanych w sklepach sieci Żabka, więc wprowadzenie go do naszej aplikacji było dla nas kwestią czasu.” wyjaśnia Kamil Bąkowski, Marketing and eCommerce Director w Lite e-Commerce. Dodaje on, że w taki sposób sieć odpowiada na potrzeby swoich klientów.

Żabka dodaje, że posiłek będzie przygotowywany w sklepie, w którym kompletowane będzie zamówienie, a przed transportem będzie on zabezpieczany tak, aby do klienta dotarł ciepły. Sieć planuje zwiększyć zasięg usługi lecz na ten moment dostępna jest ona w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach i Piasecznie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]