Tragedia w Małopolsce. Nie żyje 9-letni chłopiec. Siła uderzenia była ogromna

Tragiczna wiadomość dotarła do nas z Biadolin Radłowskich w Małopolsce. 9-letni chłopiec, który doznał ran w niedzielnym wypadku na autostradzie A4, niestety zmarł. Wstępne ustalenia policji sugerują, że mimo iż dziecko było prawdopodobnie zabezpieczone pasami bezpieczeństwa, to siła uderzenia samochodu w barierki była na tyle duża, że pasy uległy rozerwaniu.

Fot. Shutterstock

Tragiczne konsekwencje niesienia w Biadolinach Radłowskich. 9-letni chłopiec, który został ranny w wypadku, niestety nie żyje. Rodzice chłopca razem z 6-letnim bratem zostali przetransportowani do szpitala karetką, natomiast 9-latek został ewakuowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niestety mimo podjętych wysiłków, jego życia nie udało się uratować.

Wypadek spowodował ogromne utrudnienia w Małopolsce –  autostrada A4 do Rzeszowa była całkowicie zablokowana przez około cztery godziny, a ruch w stronę Krakowa odbywał się jednym pasem.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]