Niedługo koniec wielkiej promocji PKP Intercity. Jeszcze można kupić tanie bilety

To ostatni tydzień promocji PKP Intercity, w której wprowadzono do sprzedaży 1,5 mln tanich biletów. Ceny na najpopularniejszych trasach wynoszą już od 19 złotych, a można je zakupić do najbliższej niedzieli

By Jakub Murat (Muri) – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=43812670

Wielka promocja PKP Intercity dobiega końca. Jak podaje money.pl, tańsze bilety na przejazd obowiązują do 28 maja włącznie. Przewoźnik informuje, jak można jeszcze skorzystać z oferty. W tym pomoże nam zakładka na stronie internetowej PKP Intercity „Promobilet”, dziękiktóremu będziemy mogli wyszukać bilety w promocyjnych cenach. Są one dostępne na różnych etapach sprzedaży (po jej uruchomieniu, na kilkanaście czy kilka dni przed odjazdem oraz w dniu podróży).

„Dostępność poszczególnych biletów promocyjnych zależy od popularności danego połączenia. Oznacza to, że czasami wystarczy wybrać pociąg o nieco mniej popularnej godzinie, by kupić dużo tańszy bilet” – podaje PKP IC.

Przykładowo, promocyjne bilety za połączenie EIP (Pendolino) na trasie Warszawa – Kraków czy Warszawa – Gdańsk kosztują od 49 złotych, natomiast w pociągach kategorii TLK i IC już od 19 złotych. Dodatkowo, taniej można zapłacić również za pierwszą klasę. Przewoźnik wyjaśnia również, że oferta ta łączy się również z ulgami ustawowymi.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]