PKO BP Zaskakuje: Od 1 Czerwca twoje konto może wyglądać inaczej! Klienci powinni przygotować się na wielkie zmiany!

Klienci PKO Banku Polskiego muszą przygotować się na szereg zmian, które wejdą w życie 1 czerwca. Bank planuje przeprojektować wiele regulaminów kont i struktury opłat i prowizji. Kluczową modyfikacją jest ograniczenie liczby Kont za Zero – zamiast kilku różnych opcji, teraz dostępne będzie tylko jedno uniwersalne konto.

Fot. Kraków w Pigułce

Według informacji na portalu Interia.pl, także młodzieżowy segment ofert banku ulegnie przemianie. Od czerwca będzie dostępne wyłącznie Konto dla Młodych, co oznacza zniknięcie z oferty PKO Konto Pierwsze.

Standaryzacja opłat Bank również planuje przemodelować strukturę opłat i prowizji. Tutaj jest choć częściowo oddech dla klientów – wpłaty i wypłaty z bankomatów nadal będą bezpłatne, jak podaje Interia.

Dla użytkowników „Przejrzystej Karty Kredytowej” sytuacja wygląda inaczej.

Zgodnie z danymi z Interii, aby uniknąć opłaty za kartę w danym miesiącu, użytkownik musi dokonać transakcji na łączną kwotę co najmniej 600 zł.

Interia podkreśla, że PKO BP zdecydowanie dąży do cyfryzacji. W placówkach banku coraz częściej można spotkać stanowiska samoobsługowe, a rola bankowości internetowej stała się niezwykle istotna. Dowodem na to jest fakt, że dostęp do bankowości online ma już 90 procent klientów PKO, jak podaje portal.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]