Posypią się blokady kont Netflixa? Nowe zasady!

Od kilku miesięcy użytkownicy Netflixa byli ostrzegani przed współdzieleniem kont. Wygląda na to, że Netflix bierze się za to na poważnie.

Fot. Pixabay

Wcześniej pojawiły się informacje m.in. o wspólnym wi-fi czy zaledwie kilku dniach, jakie możemy spędzić poza domem oglądając filmy.

Wygląda na to, że Netflix bierze się na poważnie za kolejne ograniczenia. Serwis rozsyła wiadomości do użytkowników, którzy udostępniają konto osobom, które nie korzystają z Netflixa w ramach jednego gospodarstwa domowego.

„Konto Netflix jest przeznaczone do użytku w obrębie jednego gospodarstwa domowego. Wszystkie mieszkające w tym gospodarstwie domowym osoby mogą korzystać z serwisu Netflix bez względu na miejsce pobytu — w domu, poza domem czy na urlopie — i skorzystać z nowych funkcji, takich jak >>Przenieś profil<<oraz >>Zarządzaj dostępem i urządzeniami<<„ — czytamy.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]