TOPR zakończył poszukiwania zaginionych z Warszawy, bo… pojawili się na Słowacji

Zakończyły się poszukiwania zaginionej pary z Warszawy przez TOPR. W górach pracowało 8 ratowników, 2 psy, 3 drony i śmigłowiec z załogą. Poszukiwania przerwano, bo pojawiła się informacja, że zaginieni są na Słowacji.

Fot. Policja

„W związku z informacjami, że poszukiwani zostali nagrani na monitoringu na Słowacji, TOPR przerwał działania” – napisał w komunikacie dyżurny ratownik TOPR Kamil Suder.

Małżeństwo zostało rozpoznane przez właściciela pensjonatu „Vasko” w słowackim Zdziarze. Powiedzieli, że są ogromnie zmęczeni bo z Zakopanego trasę pokonali pieszo. Następnego dnia mieli dopełnić formalności meldunkowych, ale wyszli i już nie wrócili. Kiedy właściciel się zorientował kim są zadzwonił na polską i słowacką policję.

Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, sylwetka normalna, włosy krótkie szpakowate, zarost krótki, kuleje na prawą nogę, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrany był na sportowo.

Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, sylwetka masywna, włosy długie fryzura typu bob, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantera, może nosić okulary korekcyjne. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrana była na sportowo.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112. Informacje można również przekazywać na adres: [email protected].

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]