Weekendowe przerwy w tych bankach. Lepiej się przygotować!

Jak co tydzień banki zapowiadają przerwy techniczne związane z pracami serwisowymi w weekend. W tę sobotę i niedzielę klienci czterech banków muszą przygotować się na ograniczenia w dostępie do niektórych usług

Fot. Shutterstock/ Kraków w Pigułce

W ten weekend prace serwisowe zapowiedziały cztery banki. Ich klienci muszą przygotować się na utrudnienia oraz ograniczenia w korzystaniu z niektórych usług oraz funkcji.

  • ING Bank Śląski – prace serwisowe zostały zapowiedziane na noc z soboty na niedzielę (27 na 28 maja) w godzinach 23:00 – 6:00 rano. W tym czasie niedostępne będą  bankomaty oraz wpłatomaty, system Moje ING, system ING Business. Nie będzie też możliwe wykonanie płatności Blikiem, za pomocą „Płać z ING” oraz kartami w internecie z 3DSecure. Nie będzie też można wykonać przelewu ekspresowego. Mogą wystąpić także trudności w płatnościach kartami.
  • BNP Paribas – od godziny 20:00 w dniu dzisiejszym, do godziny 2:00 w sobotę (27 maja) niedostępne będą systemy GOonline Biznes, GOmobile Biznes oraz GOconnect Biznes (Host to Host). Ponadto z soboty na niedzielę w godzinach 22:00 – 0:30 nie będzie możliwości płacenia Blikiem oraz online typu PaybyLink, PaybyNet, PayU Espress, przelewami na telefon, express elixir oraz płacenia za parkingi i bilety za pomocą aplikacji.
  • Santander Consumer Bank – w nocy z soboty na niedzielę niedostępna będzie bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna. Możliwa jednak będzie płatność kartami kredytowymi.
  • VeloBank – w nocy z soboty na niedzielę, od godziny 23:50 do 6:00 rano będzie niedostępna bankowość internetowa. Nie będzie również można płacić Blikiem, a płatności online kartami mogą być utrudnione. Natomiast nie powinno być problemu z wypłatami pieniędzy z bankomatów oraz płatnościami kartami w stacjonarnych sklepach.
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]