Wyjątkowy prezent od Biedronki dla Mam! Wypróbuj darmowe produkty z okazji Dnia Matki!

Biedronka przygotowała dla swoich klientów gotowe zestawy, dzięki którym będą mogli uhonorować swoje Mamy w wygodny sposób dzięki standardowej dostawie GLOVO lub ekspresowej dostawie BIEK. Biedronka oferuje zestawy   prezentowe z dostawą bezpośrednio pod wskazany adres. Zestawy zawierają kwiaty, takie jak róże czy tulipany ale również kawy, herbaty, wino, kosmetyki czy świece, a ich ceny zaczynają się już od 69,97 zł.

Usługa dostaw z Biedronki w ramach współpracy z Glovo dostępna jest w ponad 100 miastach w Polsce, natomiast ekspresowa dostawa BIEK możliwa jest w 6 największych miastach, tj. w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu oraz Krakowie.

Dzięki wprowadzeniu miesiąca darmowej dostawy klienci Biedronki będą mogli zaoszczędzić do końca maja br. przy każdej dostawie koszyka powyżej 75 zł od 6,99 zł do aż 35 zł (to regularny koszt dostaw w BIEK w zależności od wartości zamówienia).

Aby zadbać o piękno i pielęgnację cery Biedronka oferuje również voucher o wysokości 100% wartości na wszystkie damskie kremy i sera pielęgnacyjne do twarzy. Promocja obowiązuje do 26.05, a dzienny limit wynosi 2 sztuki na jedną kartę Moja Biedronka.  Przy zakupie produktów biorących udział w promocji klientom przysługuje voucher o wartości 100% ceny rzeczywistej zapłaconej za produkty promocyjne.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]