Wzruszająca scena na Polsat SuperHit Festiwal 2023. Maciej Dowbor zwrócił się do mamy

Dziś Dzień Matki. Odbywa się także Polsat SuperHit Festiwal 2023, którego prowadzącym jest  Maciej Dowbor. Dziennikarz nie zapomniał dziś o swojej mamie, legendzie telewizji Katarzynie Dowbor, dziennikarz zwrócił się do mamy. 

Autorstwa https://flickr.com/photos/96799800@N07 – https://flickr.com/photos/96799800@N07/48165903872/, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=100256243

Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023 w Sopocie, prowadzący imprezę Maciej Dowbor zaskoczył wszystkich, gdy niespodziewanie zwrócił się do swojej mamy, Katarzyny Dowbor podczas relacji na żywo.

Była to symboliczna scena, która miała miejsce po zwolnieniu Katarzyny z programu „Nasz nowy dom” w Polsacie. Maciej Dowbor oraz Joanna Koroniewska, bliscy Katarzyny Dowbor, od samego początku wspierają ją w trudnym okresie po utracie pracy.

Decyzja o zastąpieniu jej Elżbietą Romanowską w roli prowadzącej podjęta przez Edwarda Miszczaka nie przypadła wielu widzom do gustu, co wywołało falę oburzenia.

Jednym z prowadzących festiwal jest Maciej Dowbor, który ze sceny zdecydował pozdrowić swoją mamę Katarzynę Dowbor.

Oczywiście nie zapominamy, że dzisiaj jest Dzień Matki. Wielkie brawa dla wszystkich mam w całej Polsce, na całym świecie. Ja chciałbym także pozdrowić moją mamę. Wiesz, że jesteś najlepsza” – powiedział.

Po słowach dziennikarza w amfiteatrze rozległy się brawa. Wiele osób nie zgadza się z decyzją władz Polsatu i chce, by dziennikarka nadal prowadziła program.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]