Pogoda na weekend. Czego możemy się spodziewać?

W ten weekend pogoda pozytywnie nas zaskoczy, gdyż nie przewiduje się żadnych opadów, a wręcz przeciwnie. W niemal całym kraju będzie ciepło i słonecznie

Fot. Pixabay

Jak podają prognozy, ten weekend będzie sprzyjał osobom chcącym spędzić czas na świeżym powietrzu. Pogoda będzie idealna na spacery, wycieczki rowerowe oraz wypady za miasto.

W dniu dzisiejszym będzie słonecznie w całym kraju, a pogoda będzie wynosiła około 20 stopni C. Najcieplej będzie w Rzeszowie – 21 stopni Celsjusza, a najzimniej, chociaż nieznacznie, w Gdańsku, Białymstoku, Bydgoszczy i Zielonej Górze, gdzie temperatura wyniesie 19 stopni C. Jak podaje Interia.pl, zachmurzenia, jeśli w ogóle wystąpią, to tylko chwilowe i nieduże.

Natomiast w niedzielę, 28 maja wystąpią jeszcze wyższe temperatury, jednak z większym zachmurzeniem. Najcieplej ma być w Opolu – 23 stopnie Celsjusza, a najchłodniej w Lublinie i Rzeszowie – 21 stopni Celsjusza. W pozostałych częściach kraju temperatury będą oscylować w granicach 22 stopni Celsjusza. Przewiduje się zachmurzenie  w południowej, północnej i zachodniej części Polski. W centrum i na wschodzie będzie bardzo słonecznie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]