Weekendowe przerwy w dużych bankach. Lepiej się przygotować

Na ten weekend prace serwisowe zapowiedziało 7 banków. Ich klienci na czas prac mogą mieć problemy z funkcjami płatniczymi, dostępem do kantora lub aplikacji mobilnej

Fot. Shutterstock/ Kraków w Pigułce

W ten weekend klienci siedmiu banków muszą przygotować się na utrudnienia w dostępie do poszczególnych usług

  • BNP Paribas Bank Polska – przerwa techniczna rozpocznie się w piątek (2 czerwca 2023 r.) o godz. 22.00. Do godz. 1.00 w sobotę. W tych godzinach nie będzie możliwości płacenia Blikiem, wykonywania płatności online typu PaybyLink i PaybyNet, PayU Express oraz wykonywania płatności mobilne – parkingi i bilety, przelew na telefon, express elixir, wnioski e-gov 500+.
  • Credit Agricole – 3 czerwca, w sobotę, między godziną 8:00 a 14:00 odbywać się będą prace techniczne. Wtedy to nie będzie można korzystać z kantora w aplikacji mobilnej banku.
  • mBank – również w sobotę, w godzinach 12:00-20:00 nie będzie dostępna aplikacja mobilna mBank Giełda.
  • PKO Bank Polski – prace techniczne przewidziane są na niedzielę 4 czerwca w godzinach 0:00-2:45. W tym czasie nie będzie można korzystać z aplikacji IKO oraz iPKO biznes mobile, a także płatności zbliżeniowych telefonem oraz kodem Blik. Dotyczy to również klientów Inteligo.
  • Santander Bank Polska – w godzinach nocnych (23:00-6:30) z soboty na niedzielę, nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.
  • Toyota Bank – przedstawiciele zapowiadają, że w niedzielę, pomiędzy godziną 7:00 a 12:00,mogą wystąpić czasowe problemy z niektórymi usługami – dostępem do systemu bankowości elektronicznej, autoryzacji płatności kartowych, automatycznego serwisu telefonicznego, wyciągów oraz usług tzw. szybkich płatności.
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]