Ogromne zmiany w Wizzair. Wchodzą już na dniach. To nie spodoba się pasażerom

Wizzair skraca czas darmowej odprawy online już w czerwcu. Od 12 czerwca Wizz Air redukuje okres bezpłatnej odprawy dla pasażerów: zamiast 48 godzin przed lotem, będzie to możliwe tylko 24 godziny wcześniej. Ci, którzy skorzystają z usługi wyboru miejsca na pokładzie, nadal będą mieli możliwość odprawienia się na swój lot nawet 30 dni przed odlotem.

Fot. Kraków w Pigułce

O zmianach linia lotnicza poinformowała kilkanaście godzin temu na swojej stronie internetowej.

Informacje na stronie internetowej Wizz Air wskazują na wprowadzenie nowych reguł dotyczących bezpłatnej odprawy. Zmiany te będą obowiązywać od 12 czerwca o północy.

Zgodnie z nowymi zasadami, bezpłatna odprawa będzie dostępna już tylko na 24 godziny przed planowanym lotem, podczas gdy dotychczasowa możliwość odprawy na 48 godzin przed odlotem zostanie skrócona. To oznacza, że po 12 czerwca będziemy mogli uzyskać karty pokładowe dopiero na 24 godziny przed wylotem, chyba że skorzystamy z dodatkowej usługi Wizz Air, jak rezerwacja miejsca, która umożliwia odprawę nawet 30 dni przed planowanym lotem. Należy zaznaczyć, że to informacje podane przez Wizz Air na ich stronie internetowej.

Może być to spore utrudnienia dla pasażerów, gdyż nie wszystkie lotniska obsługują karty pasażerów ze smartfonów, co niesie za sobą konieczność wydrukowania biletu.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]