Wulgarne nagranie z Andrzejem Sewerynem krąży w sieci. Aktor mówił o Kaczyńskim [WIDEO]

W piątkowy wieczór Twitter Tomasza Lisa stał się ośrodkiem kontrowersji, kiedy pojawiło się nagranie, w którym Andrzej Seweryn używał wulgarnego języka, nazywając Jarosława Kaczyńskiego, Donalda Trumpa i Viktora Orbana faszystami. Chociaż Lisa szybko usunął nagranie, jest ono nadal dostępne w sieci dzięki aktywnym użytkownikom internetu, którzy je zapisali.

Andrzej Seweryn to znany polski aktor teatralny i filmowy, a także reżyser. Urodził się 25 kwietnia 1946 roku w Heilbronn, w Niemczech. Seweryn jest uważany za jednego z najbardziej cenionych aktorów swojego pokolenia. Jego kariera obejmuje zarówno prace w Polsce, jak i za granicą.

Seweryn zasłynął dzięki roli w filmie „Człowiek z marmuru” w reżyserii Andrzeja Wajdy. Za granicą, wystąpił w takich filmach jak „Schindler’s List” Stevena Spielberga i „La Vie en Rose” o Edith Piaf.

Seweryn jest również profesorem sztuki aktorskiej i przez wiele lat był dyrektorem artystycznym Teatru Ateneum w Warszawie.

Nagranie jest bardzo wulgarne aktor zwraca się do kamery i mówi:

Drogie dziecko, pamiętaj, twoim zadaniem jest im przyp*erdolić. Jesteś młody, na razie nie rozumiesz, co do Ciebie mówię, ale szybko zrozumiesz, jak będziesz miał kilkanaście lat albo wcześniej, zrozumiesz komu trzeba przyp*erdolić. I nie zważać na nic!

Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pierd*lonym trzeba przyp*ierdolić. Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego tam, wiesz, rozumienia, debaty, porozumienia. Nie, k*rwa! Przyp*erdolić. Faszystom trzeba przyp*erdolić, a nie dyskutować z nimi. Bo oni będą używali ten dialog, żeby ciebie zrobić w d*pę – kontynuował aktor. 

Nagranie zniknęło z Twittera redaktora Lisa, ale zostało powielone i obecnie jest już wiralem.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]