Dłuższy czas otwarcia sklepów i rabato-godziny w Biedronce

W trwającym tygodniu Biedronka otwiera swoje ponad 2,7 tys. sklepów do późnych godzin wieczornych, aż do 23:30, aby zapewnić klientom wygodę i komfort podczas przygotowań do długiego weekendu. Ponadto, sieć planuje specjalne obniżki cen na popularne produkty, które będą dostępne od godziny 20:00 do zamknięcia sklepów danego dnia.

Fot. Kraków w Pigułce

Biedronka podejmuje szczególne środki w celu zaspokojenia potrzeb klientów podczas każdego długiego weekendu.

Nowością jest również wprowadzenie specjalnych okazji cenowych na różnorodne produkty. Ta akcja potrwa przez cały tydzień, z wyjątkiem Bożego Ciała, kiedy to wszystkie sklepy sieci Biedronka będą nieczynne.

Ponad 3300 placówek sieci będzie od poniedziałku do soboty otwierać się już o godz. 6:30, a niemal 3000 z nich będzie czynnych aż do 23:30 lub dłużej. Komfort klientów jest dla nas zawsze najważniejszy i zawsze staramy się zapewnić go w stopniu maksymalnym. Do przedłużonego weekendu polskie rodziny najlepiej przygotują się właśnie z Biedronką – powiedział Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka

Jednocześnie w długoweekendowym tygodniu we wszystkich sklepach w Polsce w godzinach 20 – 23:30 klienci sieci będą mogli nabyć popularne produkty w znacznie niższych cenach dzięki akcji „Czerwcowe Rabato-godziny”.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]