Śmiertelny wypadek podczas prac polowych

Zjeżdżając ze wzniesienia ciągnikiem rolniczym 78-latek stracił nad nim kontrolę. Ratując się przed wywróceniem traktora zeskoczył z niego, niestety tak niefortunnie, że pojazd go przygniótł. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Wczoraj 5.06 w godzinach popołudniowych dyspozytor numeru alarmowego został powiadomiony o wypadku podczas prac polowych w Lubince. Na miejsce skierowano zespoły ratownictwa medycznego, strażaków oraz policjantów.
Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce nie byli w stanie uratować mężczyzny, który zmarł w wyniku poniesionych obrażeń wewnętrznych. Policjanci podczas rozmowy z osobami mającymi informację w sprawie ustalili, że 78-latek podczas zjeżdżania ze wzniesienia, ciągnąc za traktorem przyczepę z sianem stracił kontrolę na kierowanym zespołem pojazdów.

Ciągnik rolniczy przewrócił się i przygniótł zeskakującego z niego kierowcę.
W związku ze śmiertelnym wypadkiem na miejsce skierowani zostali policjanci z zespołu dochodzeniowo-śledczego, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora rejonowego.
Postępowanie w związku ze śmiercią mężczyzny przeprowadzą policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]