Zdumiewająca usługa w Żabce. Można w niej naprawić… buty!

Popularna sieć sklepów Żabka we współpracy z firmą Woshwosh wprowadziła nową ofertę, której chyba nikt się nie spodziewał. Od 5 czerwca jest możliwość oddania do punktów swojego obuwia w celu naprawy i czyszczenia

Fot. Wikipedia

Jak donosi portal money.pl, od poniedziałku w sklepach Żabka została wprowadzona nietypowa usługa czyszczenia oraz naprawy butów. Oferta ta powstała we współpracy z firmą Woshwosh, która na co dzień zajmuje się odświeżaniem i naprawianiem obuwia w duchu promocji zero waste. Taką usługe można zamówić ją przez  stronę internetową Żabki, a dokładniej w zakładce „Wygodne usługi”.

Założycielka Woshwosh, Martyna Zastawna oznajmia, że podobnie jak z ubraniami, które oddajemy do pralni zamiast wyrzucić, tak samo powinniśmy postępować z butami, gdyż jest to bardzo ważne z punktu widzenia naszej planety. Dla klientów zostały przygotowane indywidualne usługi lub pakiet czyszczenia i naprawy. Dla przykładu wymiana fleków lub zelówek kosztuje 35 złotych, a standardowe czyszczenie to 59 złotych. Natomiast w skład pakietu wchodzą impregnacja, ozonowanie oraz specjalne usługi dla butów sportowych lub eleganckich.

Czyszczenie oraz naprawy szewskie są wykonywane w ciągu maksymalnie 10 dni. W przypadku pakietów i napraw szewskich czas realizacji może trwać do 14 dni. Należy dostarczyć obuwie do wybranego punktu Żabka, a po upłynięciu czasu odebrać je w tym samym sklepie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]