Polski bank zapłaci Ci za polecenie i otwarcie konta

Za skuteczne polecenie konta Mobi 18-26 możesz zyskać 100 zł. Znajomy, który otworzy konto z polecenia – 50 zł – informuje bank ING.

Fot. Shutterstock

Bank zachwala, że jeżeli ma się już konto wystarczy zapisać się do promocji i polecić konto Mobi 18-26 znajomym.  „Rób transakcje bezgotówkowo (kartą do konta lub BLIKIEM przez internet, ale nie przez 'Płać z ING’) na łączną kwotę 300 zł. Możesz zdobyć maks. 10 nagród” – czyli aż 1000 zł! – pisze ING.

Można tez dostać 250 zł za otwarcie konta. „Macie 18-26 lat? Załóżcie konto przez internet z kodem od osoby polecającej i korzystaj z konta. Jeśli założysz je przez internet, możesz zgarnąć dodatkowe 250 zł w promocji 'Do 250 zł za otwarcie konta’. Co najlepsze, jeśli spełnisz warunki wspólne – zaliczymy je w obu promocjach” – zachwala ING.

Zobacz regulaminy promocji:

Bank ING wymienia tez najważniejsze zalety konta

  • dużo za 0 zł dla osób, które lubią bankować przez internet,
  • dużo za 0 zł dla osób poniżej 26 roku życia (np. korzystanie z karty, wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce),
  • konto z najlepszą aplikacją bankową w Polsce – oceny w sklepach i nagrody nie kłamią!,
  • wygodne i bezpieczne płatności,
  • do 300 zł w promocjach za otwarcie konta przez internet, z polecenia.
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]