Poruszające wyznanie. Problemy zdrowotne Filipa Chajzera „To jest gra o życie”. TVN zabiera głos

Filip Chajzer powrócił do programu „Dzień dobry TVN” po dwutygodniowej przerwie, jednakże jego powrót okazał się krótkotrwały. Okazuje się, że prezenter wciąż boryka się z problemami zdrowotnymi i ponownie musiał zawiesić współpracę ze śniadaniówką. Chajzer nie kryje, że jego zdrowie stanowi skomplikowane wyzwanie, dlatego teraz musi skupić się na walce o poprawę stanu zdrowia za wszelką cenę.

Autorstwa Ralf Lotys (Sicherlich), CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=72228987

O swoim zdrowiu dziennikarz mówił w rozmowie z „Faktem”.

W wywiadzie gospodarz programu „Dzień dobry TVN” podkreślił, że niedawno zaczął bardziej uważnie zwracać uwagę na swoje zdrowie. Niestety, podczas rutynowej wizyty kontrolnej usłyszał niepokojącą diagnozę. Nie ujawniono konkretnego problemu, o którym mówił Chajzer. Gwiazdor programu śniadaniowego musi teraz skupić się na dbaniu o siebie.

„Pięknie się złożyło, że akurat są wakacje, a wakacyjnych wydań „Dzień Dobry TVN” miałem mieć dwa. Mimo to robię sobie przerwę, by mieć zupełny komfort psychiczny, że mogę się skupić na walce o zdrowie, bo to jest gra o życie po prostu” – powiedział.

Głos w sprawie stanu zdrowia Filipa Chajzera zabrała także stacja TVN:

„Kochani, nasz program powstaje dla Was i wiemy, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie Filipa po jego powrocie na antenę. W najbliższych tygodniach, by mógł w pełni odzyskać siły, podczas dyżurów zastąpią go inni prowadzący. Filip, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy!” – czytamy w oświadczeniu na profilu Dzień Dobry TVN w mediach społecznościowych.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]