Uważaj na oszustów podszywających się pod bank! Nie klikaj w podejrzane linki ani otwieraj załączników!

Jeżeli otrzymałeś/aś poniższą wiadomość e-mail, z pewnością nie pochodzi ona od Banku BNP Paribas. Przestępcy starają się tutaj podszyć pod ten bank, tworząc fałszywe wiadomości.

Fot. Pixabay

„Mam nadzieję, że ta wiadomość Cię zastanie. Piszemy, aby poinformować Cię o ostatnich aktualizacjach przepisów, które wymagają od nas zbierania pewnych informacji od wszystkich naszych klientów.

Aby Twoje konto pozostało aktywne i w pełni funkcjonalne, uprzejmie prosimy o jak najszybsze podanie nam niezbędnych informacji.

Pamiętaj, że niepodanie tych informacji może spowodować nałożenie ograniczeń na Twoje konto, co może wpłynąć na możliwość korzystania z niego w pełnym zakresie.

Dziękujemy za współpracę i zrozumienie w tej sprawie.

Zaloguj się”

Pamiętaj, że Bank BNP Paribas nigdy nie przesyła linków do logowania do bankowości elektronicznej za pośrednictwem wiadomości e-mail. Istnieje ryzyko utraty środków, jeśli podasz swoje dane logowania, korzystając z linku zawartego w takiej wiadomości.

Wszelkie wiadomości e-mail otrzymane od nieznanych źródeł należy traktować ostrożnie. Zawsze sprawdzaj tożsamość rzeczywistego nadawcy wiadomości. Niezależnie od tego, nie klikaj w linki ani nie otwieraj załączników zawartych w wiadomościach pochodzących od nieznanych źródeł.

Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanego oprogramowania antywirusowego, zalecamy, abyś je zainstalował/a na swoim urządzeniu w celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]