Duży bank zapowiada przerwę w działaniu systemów. Nie będzie możliwości płatności kartą i wypłaty środków z bankomatów! [13.06.2023]

mBank ogłosił, że w nadchodzący weekend, między sobotą a niedzielą, przewiduje przerwę w działaniu swoich usług ze względu na prace techniczne. Jeśli masz zamiar wyjść gdzieś w ten weekend, zaleca się, abyś wcześniej zaopatrzył się w gotówkę. Podczas tej przerwy nie będzie możliwości korzystania z kart, wypłacania środków ani dokonywania płatności online. Dodatkowo, serwis internetowy banku oraz aplikacja mobilna również będą niedostępne.

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

Oto szczegóły dotyczące niedostępności usług:

  • W godzinach od 2:00 do 8:30 nie będzie możliwości dokonywania płatności kartą ani wypłacania gotówki z bankomatów.
  • W przypadku zakupów online, płatności nie będą możliwe w godzinach od 2:00 do 9:30.
  • Serwis transakcyjny oraz aplikacja mobilna będą niedostępne.
  • W godzinach od 2:00 do 9:30 nie będzie możliwości logowania się do konta internetowego ani mobilnego, ani składania wniosków.
  • W tych samych godzinach karty nie będą działać również dla klientów MSP i korporacji, a płatności online będą niedostępne od 2:00 do 8:30.

Dodatkowo, mBank informuje, że w trakcie przerwy technicznej nie będzie można wykonać żadnej operacji przez serwis telefoniczny mLinia, ponieważ systemy banku będą niedostępne i nie będzie wglądu w dane klientów.

Bank zachęca, aby dokonać wszelkich ważnych przelewów z wyprzedzeniem. Ze względu na brak możliwości korzystania z kart, zaleca również wcześniejsze wypłacenie gotówki.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]