Krzysztof Ibisz oczarował swoich fanów. To jest umiejętność dystansu do samego siebie!

Krzysztof Ibisz jest polskim prezenterem telewizyjnym, aktorem, konferansjerem i showmanem. Urodził się 25 lutego 1965 roku w Warszawie. Ibisz zdobył popularność głównie jako prowadzący różnego rodzaju programy rozrywkowe i teleturnieje w polskiej telewizji. Był gospodarzem takich programów jak „Czar Par”, „Awantura o kasę” oraz „Gra w ciemno”. Jest również znany z udziału w licznych galach i wydarzeniach kulturalnych. Krzysztof Ibisz jest rozpoznawalny dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi prowadzenia i poczuciu humoru. Ostatnio zyskał również uznanie swoich fanów na TikToku.

Fot. TikTok

Konto Krzysztofa Ibisza pojawiło się na TikToku, gdzie określił sam siebie, jako „najmłodszy prezenter w Polsce”.

Mężczyzna dba i wygląd i od wielu lat prezentuje nienaganny wizerunek.

Od 2000 związany z Polsatem, na antenie tej telewizji prowadził różne programy rozrywkowe, m.in. Bar, Dwa światy, Awantura o kasę, Życiowa szansa, Rosyjska ruletka, Gra w ciemno. Został również gospodarzem licznych programów i koncertów produkowanych przez Polsat, m.in. konkursów Miss Polski i Miss Supranational, koncertów sylwestrowo-noworocznych, koncertów i programów Fundacji Polsat, festiwali (Sopot TOPTrendy Festiwal, Festiwal Kultury Romskiej Romani Rat, XXX Jubileuszowy Festiwal Piknik Country Mrągowo) oraz imprez plenerowych. Współprowadził kolejne edycje programu rozrywkowego Polsatu Jak oni śpiewają.

Od września 2008 do czerwca 2009 prowadził teleturniej Gdzie jest Kłamczuch? na antenie TV4. Od marca do czerwca 2010 współprowadził z Agatą Młynarską show On i ona[5]. W latach 2012–2013 w Polsat Café prowadził talk-show Zrozumieć kobietę. Od września 2012 do kwietnia 2013 współprowadził z Anną Zejdler-Ibisz nadawany w Polsacie program Studio weekend. Latem 2013 był wydawcą i współprowadził audycję Bezpieczne wakacje z Plusem. W styczniu 2014 został współprowadzącym weekendowe wydania porannego programu Nowy dzień w Polsat News, a w marcu 2014 także współprowadzącym program Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami w Polsacie. W 2016 zaczął prowadzić program Demakijaż na antenie Polsat Café. W 2017 został prowadzącym teleturniej Joker w stacji Super Polsat. Gościnnie prowadził program Twoja twarz brzmi znajomo, w 2023 brał udział w jednej z edycji tego programu. Współprowadził też program Łowcy nagród w telewizji Super Polsat.

W 2010 nakładem wydawnictwa Gruner+Jahr Polska wydał książkę pt. Jak dobrze wyglądać po 40-tce. W tym samym roku wystąpił w sztuce I tak Cię kocham wystawionej w Teatrze Kamienica

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]