Ogromne zmiany w Wizzair. Są widoczne po zalogowaniu [16.06.2023]

Wizzair wprowadził aktualizację w procedurze bezpłatnej odprawy online, która zacznie obowiązywać od czerwca. Z dniem 12 czerwca, linia lotnicza zmniejsza czas, w którym podróżni mogą dokonać odprawy bez opłat. Zamiast 48 godzin przed wylotem, jak to miało miejsce wcześniej, odprawa online jest dostępna bezpłatnie tylko 24 godziny przed rozpoczęciem podróży. Niemniej jednak, jeśli pasażerowie zdecydują się na zakup opcji wyboru miejsca, będą mogli przeprowadzić odprawę aż 30 dni przed datą lotu.

Fot. Kraków w Pigułce

Zgodnie z wprowadzonymi zmianami, okres, w którym odprawa jest dostępna za darmo, zostanie skrócony z 48 godzin do 24 godzin przed planowanym wylotem.

To oznacza, że po 12 czerwca, podróżni mogą wygenerować karty pokładowe bez opłat jedynie 24 godziny przed planowanym odlotem, chyba że zdecydują się na dodatkową usługę Wizz Air, taką jak rezerwacja miejsc, co pozwala na odprawę aż 30 dni wcześniej.

Warto jednak zwrócić uwagę, że wprowadzenie tych zmian może stwarzać pewne wyzwania dla podróżnych, zwłaszcza w przypadku, gdy nie wszystkie lotniska akceptują elektroniczne karty pokładowe, co może oznaczać konieczność wydrukowania biletu.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]