Żabka wyruszy na… letnie festiwale! Pojawią się tam mobilne sklepy sieci

Podczas tegorocznych wakacji, mobilne Żabki wyruszą w Polskę i będą pojawiały się na koncertach. Głównym założeniem marki jest szybkość i jakość obsługi, oferując produkty food-to-go

Fot. Kraków w Pigułce

Jak informuje portal money.pl, 6 mobilnych sklepów Żabka wyruszy na polskie festiwale letnie i wydarzenia. W nich będą serwowane przekąski i napoje, różniące się w zależności od charakteru imprezy. Będą oferować głównie produkty food-to-go, które można łatwo zabrać ze sobą np. podczas koncertów. Dużym powodzeniem cieszą się hot dogi. Firma stawia na szybkość i jakość obsługi.

Poza popularnymi hot dogami w ofercie jest dużo więcej pozycji, takich jak bagietki, churrosy, frytki, kanapki, sałatki, czy napoje: od gorącej kawy po wody mineralne, soki czy lemoniady. Jak stwierdził Jerzy Roguski, dyrektor ds. komercyjnych i rozwoju w Żabka Polska, firma przy wyborze lokalizacji kieruje się gównie charakterem i rodzajem wydarzeń. Zaznaczył się sieć pragnie zapewnić uczestnikom festiwali wygodny dostęp do produktów w miejscach, gdzie nie ma tradycyjnych sklepów lub są one trudno dostępne.

Mobilne punkty mają pojawić się na koncertach Męskiego Grania w Szczecinie, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Żywcu oraz na festiwalach: Polish Hip-Hop Festival w Płocku, Ostróda Reggae Festival i OFF Festival w Katowicach. W przyszłości planowane jest ich pojawienie się w okolicach szkół i uczelni.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]