PKO BP wdraża znaczące zmiany, które mogą istotnie wpłynąć na finanse Polaków [17.06.2023]

Klienci PKO Banku Polskiego powinni być świadomi, że od 1 czerwca bank wprowadził szereg istotnych zmian. Głównym celem tych zmian jest modernizacja i uproszczenie regulaminów, a także przeprowadzenie rewizji struktury opłat i prowizji. Warto zaznaczyć, że bank podjął decyzję o zastąpieniu różnych wersji Kont za Zero jednym, uniwersalnym kontem.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Według informacji przedstawionych przez Interia.pl, wprowadzone przez PKO Bank Polski zmiany dotyczą również ofert skierowanych do młodszych klientów. Od czerwca wprowadzono Konto dla Młodych jako jedyną opcję, co oznacza wycofanie PKO Konta Pierwszego.

Co więcej, PKO Bank Polski postanowił standaryzować swoje opłaty i prowizje. Jednak istnieje pewna ulga dla klientów – korzystanie z bankomatów do wpłat i wypłat nie będzie obciążone żadnymi opłatami, jak donosi Interia.

Sytuacja wygląda jednak inaczej dla użytkowników „Przejrzystej Karty Kredytowej”. Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Interia.pl, aby uniknąć opłat za kartę w danym miesiącu, posiadacz musi dokonać transakcji na łączną kwotę co najmniej 600 zł.

Interia zauważa również, że PKO BP wyraźnie kieruje się w stronę cyfryzacji. W placówkach banku pojawia się więcej terminali samoobsługowych, a rola bankowości internetowej staje się coraz bardziej istotna. Portal podaje, że aż 90 procent klientów PKO korzysta z usług bankowych online, co potwierdza tę tendencję.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]