Pilne ostrzeżenie Biedronki dla klientów: Nie konsumujcie tego produktu! Może stanowić zagrożenie!

Biedronka ostrzega klientów przed produktem spożywczym. „Osoby, które go zakupiły, proszone są o jego wyrzucenie lub zwrócenie do najbliższego sklepu”. Na stronie internetowej sklepu Biedronka ukazał się pilny komunikat dotyczący wycofania partii produktu. 

Fot. Kraków w Pigułce

Szanowni Klienci!
„KONSPOL HOLDING” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zlokalizowana w Nowym Sączu 33-300, ul. Grottgera 40
informuje o wycofaniu z obrotu partii produktu:
HAMBURGER DANIA EXPRESS, 250 g
Osoby, które zakupiły produkt:
• HAMBURGER DANIA EXPRESS, 250 g
• Termin trwałości 21.06.2023, numer partii: 227/V
proszone są o jego wyrzucenie lub zwrócenie do najbliższego sklepu, w którym produkt
został zakupiony. Produktu nie należy spożywać.
W związku ze stwierdzoną niezgodnością mikrobiologiczną (wykryta Listeria monocytogenes) w partii produktu podjęliśmy decyzję o wycofaniu z obrotu w/w partii.
Decyzja podyktowana jest dbałością o najwyższe standardy bezpieczeństwa produktów i ma na celu wyeliminowanie ryzyka spożycia niezgodnego produktu przez konsumentów.
Wszystkim konsumentom, którzy zwrócą produkt wraz z opakowaniem (konieczne do identyfikacji daty przydatności produktu) zostanie zwrócony koszt nabycia produktu.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt: (18) 4495523 Pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją i zapewnić, że dobro naszych konsumentów jest dla nas absolutnym priorytetem.” – czytamy.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]