Rewolucyjne przemiany w PKO BP – Klienci otwierają oczy ze zdumienia [18.06.2023]

Osoby korzystające z usług PKO Banku Polskiego powinny być świadome, że od 1 czerwca wprowadzono liczne zmiany. Bank dąży do odświeżenia i uproszczenia regulaminów oraz modyfikacji opłat i prowizji. Jedną z istotnych zmian jest rezygnacja z wielu wariantów Konta za Zero na rzecz jednego, wszechstronnego konta.

Fot. Kraków w pigułce

Jak informuje Interia.pl, zmiany dotyczą również ofert dla młodszych klientów. Od czerwca bank będzie oferować jedynie Konto dla Młodych, co skutkuje wycofaniem z oferty PKO Konta Pierwsze.

PKO Bank Polski planuje także ujednolicić opłaty i prowizje. Jest jednak pewna dobra wiadomość dla klientów – korzystanie z bankomatów w zakresie wpłat i wypłat pozostanie bezpłatne, jak podaje Interia.

Jednak dla posiadaczy „Przejrzystej Karty Kredytowej” sytuacja się zmienia. Zgodnie z informacjami z Interia.pl, aby uniknąć opłat za kartę w danym miesiącu, posiadacz karty musi zrealizować transakcje o łącznej wartości minimum 600 zł.

Interia zauważa, że PKO BP konsekwentnie kieruje się w stronę cyfryzacji. W oddziałach banku pojawia się coraz więcej terminali samoobsługowych, a znaczenie bankowości internetowej rośnie. Portal podaje, że aż 90 procent klientów PKO korzysta z bankowości online, co stanowi dowód na tę rosnącą tendencję.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]