Horror na Plantach. Zaczął filmować części intymne kobiety

Około 1:30 w nocy patrolując Planty, na wysokości Bramy Floriańskiej zauważyliśmy uciekającego mężczyznę, za którym biegnie dziewczyna. Gdy podjechaliśmy bliżej, roztrzęsiona kobieta przekazała nam, że goni go, gdyż ten, naruszył nietykalność cielesną jej koleżanki.

Fot. Straż Miejska Miasta Krakowa

By wyjaśnić tę sytuację zatrzymaliśmy radiowóz i ruszyliśmy w pościg. Chwilę później ujęliśmy sprawcę.
Późniejsza rozmowa z poszkodowaną znacznie rozjaśniła nam przebieg całego zajścia. Okazało się, że sytuacja miała miejsce obok punktu gastronomicznego przy Floriańskiej, gdzie wraz z koleżankami czekała na realizację zamówienia.
Wtedy to nieznany mężczyzna podszedł do niej od tyłu i wykorzystując fakt, że miała na sobie luźne szorty, szarpnął za nogawkę do góry i zaczął filmować jej części intymne. Gdy zorientowała się, co się dzieje i zaczęła krzyczeć, mężczyzna uciekł.
Na zakończenie dodała, że jest oburzona zachowaniem sprawcy i chce tym samym zgłosić naruszenie nietykalności cielesnej.
W związku z powyższym wezwaliśmy na miejsce patrol policji, który przejął całość sprawy.
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]