Znaleziono ciało 27-letniej Polki, która zaginęła na Kos: Minister Zbigniew Ziobro komentuje sprawę

Najgorsze obawy dotyczące poszukiwań 27-letniej Anastazji, która zaginęła na greckiej wyspie Kos tydzień temu, stały się rzeczywistością. Zbigniew Ziobro potwierdził, że polska prokuratura rozpocznie śledztwo w sprawie tragicznego zgonu młodej Polki. „Poleciłem wszczęcie śledztwa”, oznajmił.

Fot. Archiwum prywatne

27-letnia Polka, która była na wakacjach na greckiej wyspie Kos ze swoim partnerem, zaginęła 12 czerwca. W niedzielę wieczorem media z Grecji zaczęły donosić o możliwym przełomie w poszukiwaniach, mówiąc, że odnaleziono ciało młodej kobiety. Krzysztof Rutkowski, znany detektyw, postanowił podzielić się informacjami na temat sprawy poprzez swoje konto na Instagramie, gdzie potwierdził, że niestety dziewczyna nie żyje.

Dla tych wszystkich, którzy interesowaliście się zaginięcie Anastazji na wyspie Kos – dramatyczna i tragiczna informacja. W dniu dzisiejszym została odnaleziona (…) na wyspie Kos. Bezpośrednio dla Was przekazuję tę smutną informację z Grecji
oznajmił.

„W związku z zabójstwem 27-letniej Polki w Grecji poleciłem wszczęcie śledztwa. Sprawą zajmie się Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu. Prokuratorzy niezwłocznie wystąpią do greckich śledczych o przekazanie materiału dowodowego.” – napisał.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]