Nielimitowany, płatny urlop jest możliwy. Otrzymasz go z pełną aprobatą pracodawcy

Płatny urlop bez ograniczeń jest marzeniem wielu Polaków, szczególnie tych, którzy ciężko pracują po to, by podróżować. Okazuje się, że jest na to sposób i to za pełną aprobatą pracodawcy.

Fot. Pixabay

Jak informuje serwis bankier.pl w Polsce są firmy, które oferują swoim pracownikom nielimitowany płatny urlop. Taki obraz przedstawia raport „Perfect Match Research” SD Worx.

„Wśród firm, które stosują takie rozwiązanie, jest SYZYGY Warsaw (branża IT), Traffit (firma wspierająca rekrutację w IT), Bitpanda (fintech) oraz Spicy Mobile” – czytamy w serwisie bankier.pl.

Okazuje się, że pracodawcy doceniają wkład pracowników w rozwój przedsiębiorstwa i jeżeli dają oni od siebie 100 proc. to żaden z szefów firm nie miał problemów, by udzielić pracownikowi ponadwymiarowego płatnego urlopu, by ten naładował akumulatory.

Pracownik ma prawo do urlopu, jednak jego ilość jest ograniczona. Wynosi 20 dni w roku w przypadku stażu mniejszego niż 10 lat i 26 dni w przypadku stażu ponad 10 lat. Do urlopu wlicza się także urlop na żądanie w wymiarze 4 dni w roku.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]