Wkrótce przerwa techniczna w dużym Polskim banku. Jak się przygotować?

mBank, jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce, ogłosił planowaną przerwę techniczną na najbliższą sobotę, 24 czerwca 2023 roku. W związku z tym, system eMakler, mInwestor oraz maklerskie aplikacje mobilne będą niedostępne w godzinach od 6:55 do 12:00.

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

Przerwa techniczna, choć może być uciążliwa dla klientów korzystających z tych usług, jest niezbędna w celu przeprowadzenia niezbędnych prac konserwacyjnych oraz aktualizacji systemu. Takie działania są częścią standardowych procedur, mających na celu zapewnienie niezawodności i bezpieczeństwa infrastruktury bankowej.

W związku z przerwą techniczną, klienci korzystający z eMaklera, mInwestora oraz maklerskich aplikacji mobilnych nie będą mogli dokonywać transakcji, monitorować swoich portfeli czy korzystać z innych funkcji oferowanych przez te platformy. Mimo że przerwa potrwa zaledwie kilka godzin, może to wpłynąć na plany i strategie inwestycyjne niektórych klientów.

mBank przeprasza za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć w wyniku przerwy technicznej. Bank zapewnia jednak, że prace te są konieczne dla dalszego rozwoju i zapewnienia jakości usług. W przypadku jakichkolwiek pilnych transakcji lub pytań, zespół obsługi klienta będzie nadal dostępny przez tradycyjne kanały komunikacji, takie jak infolinia czy serwis internetowy.

Przedsięwzięcia takie jak przerwy techniczne są nieuniknione w dzisiejszym dynamicznym środowisku technologicznym. Banki i inne instytucje finansowe, które stale rozwijają swoje platformy i usługi, muszą regularnie dokonywać aktualizacji i modernizacji swoich systemów w celu dostosowania się do zmieniających się wymagań rynku i zapewnienia bezpieczeństwa swoim klientom.

Klienci mBanku, którzy zamierzają korzystać z eMaklera, mInwestora lub maklerskich aplikacji mobilnych w najbliższą sobotę, powinni wziąć pod uwagę tę przerwę techniczną i dostosować swoje plany inwestycyjne odpowiednio. Po zakończeniu prac konserwacyjnych platformy zostaną ponownie uruchomione i klienci będą mogli kontynuować swoje operacje inwestycyjne bez żadnych przeszkód.

Przerwa techniczna w sobotę może być chwilowym utrudnieniem, ale ma na celu poprawę stabilności i funkcjonalności systemu mBanku. Dzięki regularnym pracom konserwacyjnym i aktualizacjom, bank ten dąży do zapewnienia swoim klientom jak najlepszych usług, dostosowanych do ich potrzeb.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]