Elektromarket „płaci” za dobre oceny na świadectwie

Media Expert uruchomiła promocję, która bardzo spodobała się klientom. Za dobre oceny można otrzymać rabat na produkty.

Fot. Shutterstock

Zasady promocji są bardzo proste. Przy zakupach za minimum 250 zł otrzymujemy zniżkę za oceny na świadectwie uzależnioną od ocen. Za oceny 1, 2, 3 i 4 nie otrzymujemy żadnych bonusów. Za 5 przysługuje 5 zł zniżki, a za 6 – 6 zł. Teoretycznie więc przy dużej liczbie ocen i samych 5 i 6 zniżka może sięgać ładnych kilkudziesięciu złotych.

Organizatorzy przewidzieli też sytuację, że oceny mogą być opisowe w przypadku uczniów młodszych klas lub niepełnosprawnych. Wtedy liczy się promocja do następnej lasy za którą otrzymuje się 20 zł zniżki plus bonus za każdą dodatkową ocenę wyszczególnioną na świadectwie.

Promocja obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie, jednak w tym drugim przypadku należy wziąć odbiór osobisty w sklepie, by okazać oryginał świadectwa. Świadectwo zostanie zaewidencjonowane (poprzez spisanie jego numeru oraz nazwy jednostki oświatowej) na czas promocji, by nie zostało wykorzystane ponownie. Promocja trwa do 26 czerwca.

Użytkownicy pod postem Media Expert chwalą promocję i piszą, że to świetny sposób na motywację i wynagrodzenie ich dziecka.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]