Kraków zyskuje nową perełkę rozrywki i smaków: Hala Centralna Bowling & Food już za niedługo zaprosi do siebie mieszkańców!

Hala Centralna Bowling & Food to miejsce, w którym w naturalny sposób połączone zostaną sportowe emocje, aktywna rekreacja i kulinarne doznania. Otwarcie nowej krakowskiej atrakcji lada moment.

Fot. Materiały prasowe

W Krakowie można znaleźć wiele miejsc, które oferują dobrą kuchnię, czy takich, które zapewniają aktywny i ciekawy wypoczynek. Ale ile jest takich, w których obie te rzeczywistości łączą się w jedno? Taką właśnie wyjątkową przestrzenią wedle zamierzeń jej twórców ma się stać Hala Centralna Bowling & Food. Otwarcie lokalu na ulicy Centralnej 41a w Krakowie ma nastąpić już w sierpniu.

Misją, która nam towarzyszy, jest zapewnianie rozrywki, ale także stworzenie miejsca, które może służyć pogłębianiu relacji – koleżeńskich, przyjacielskich i rodzinnych. Zdrowa sportowa rywalizacja oraz wspólny posiłek – to drogi do tego celu. Chcemy zaoferować gościom szeroki przekrój opcji, począwszy od gry w kręgle czy bilard, przez wybór doskonałych dań i drinków, aż po organizację znakomitych firmowych czy familijnych imprez – mówią zarządzający Halą Centralną Bowling & Food.

W kompleksie rozrywkowo-restauracyjnym na ulicy Centralnej 41a w Krakowie znajdzie się kręgielnia z 8 torami do gry, stoły bilardowe, duże prywatne loże oraz sale do wynajęcia. Obok strefy sportowej rozrywki kluczowym punktem kompleksu będzie także obszerna dwupoziomowa restauracja. To właśnie tam będzie można delektować się pozycjami z bogatego menu i pysznymi drinkami.

W zamierzeniu właścicieli spektrum klientów Hali Centralnej Bowling & Food będzie bardzo szerokie. Oferta będzie niezwykle elastyczna. Dla jednych kompleks będzie mógł stanowić odskocznię od codzienności i miejsce rozrywki. Dla innych będzie to okazją do zjedzenia smakowitego posiłku w restauracji. Możliwość wynajęcia prywatnej przestrzeni przyciągnie zaś z pewnością organizatorów wszelkiej maści eventów, przyjęć i imprez integracyjnych.

Nasza hala będzie miała różne oblicza i będzie ewoluować w ciągu dnia. Będzie to miejsce do spędzania czasu z rodziną, ale też na wieczorny wypad dla grup przyjaciół. Chcemy dostarczać wspaniałej, kompleksowej rozrywki. Stworzyć przestrzeń, w której chce się pozostawać na dłużej. Przestrzeń, w której dzięki rozmaitym walorom będzie można odpocząć, ale i budować dobre relacje – mówią o wizji Hali zarządzający.

Oficjalne otwarcie? Już w sierpniu tego roku, oczywiście na Centralnej 41a. Tym samym niejednemu żądnemu wrażeń mieszkańcowi Krakowa druga połowa okresu wakacyjnego może upłynąć pod znakiem kręgli i innych atrakcji dostępnych w Hali. A tych, jak widać, nie zabraknie.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Essen Group sp. z o.o.

Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]