Trudności w aktywacji kart w moim ING: Bank pracuje nad rozwiązaniem

Dnia 26 czerwca, użytkownicy usług bankowych Moje ING doświadczyli nieoczekiwanych trudności z aktywacją swoich kart bankowych. Problem, który rozpoczął się od wczesnych godzin porannych, wpłynął na wielu klientów, którzy próbowali aktywować swoje karty za pośrednictwem platformy internetowej.

Fot. Shutterstock/ Kraków w Pigułce

Odpowiedź Banku

W odpowiedzi na te trudności, ING Bank Śląski poinformował, że jest świadomy problemu i aktywnie pracuje nad jego rozwiązaniem. Bank zachęca użytkowników, którzy napotkali problemy z aktywacją, do ponownej próby później.

Dodatkowo, w przypadku gdy użytkownikom nadal nie uda się aktywować karty, bank udostępnia infolinię pod numerem +48 32 357 00 02. Ta linia telefoniczna ma za zadanie pomóc klientom w rozwiązaniu problemów związanych z aktywacją.

Przepraszamy za Utrudnienia

ING Bank Śląski wyraził również przeprosiny za wszelkie utrudnienia, które mogły wyniknąć z tego problemu. Jako jedna z czołowych instytucji finansowych w Polsce, bank podkreślił swoje zaangażowanie w zapewnienie niezawodnych i wydajnych usług dla swoich klientów.

Co to Oznacza dla Klientów?

Dla klientów, którzy planowali korzystać ze swoich nowo aktywowanych kart w dniu dzisiejszym, mogą wystąpić opóźnienia lub niedogodności. Zaleca się, aby w miarę możliwości przesunęli swoje plany lub znaleźli alternatywne środki płatności, dopóki problem nie zostanie rozwiązany.

Chociaż nie jest jeszcze jasne, co dokładnie spowodowało problemy z aktywacją kart w Moim ING, bank wykazuje się odpowiedzialnością, reagując szybko i oferując wsparcie swoim klientom. Klienci powinni być świadomi sytuacji i mieć na uwadze, że pomoc jest dostępna za pośrednictwem infolinii.

W trosce o swoich klientów, ING Bank Śląski będzie prawdopodobnie nadal monitorować sytuację i informować o postępach w rozwiązywaniu problemu. Warto być na bieżąco z komunikatami banku w tej sprawie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]