PKO BP ogłasza pilny komunikat dla Polaków: Korzyści dla wszystkich

PKO Bank Polski zaprasza na spotkanie online, które odbędzie się 4 lipca 2023 r. o godzinie 14:00. Wydarzenie skupi się na bezpiecznym korzystaniu z karty płatniczej oraz zabezpieczeniach przed potencjalnymi zagrożeniami. Ale uwaga! To nie jest zwykłe webinarium tylko dla klientów banku – to wydarzenie skierowane do wszystkich, którzy pragną ochrony i wiedzy w zakresie bezpiecznych transakcji.

Fot. Kraków w Pigułce

Na tym spotkaniu dowiesz się od ekspertów z Centrum Kart PKO Banku Polskiego, jakie są podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z kart, jakie ryzyko niosą za sobą nieostrożne transakcje, oraz jak zapobiec potencjalnym zagrożeniom związanym z wykorzystaniem karty płatniczej.

Eksperci, którzy poprowadzą to wydarzenie:

  1. Monika Szmurło – Ekspert ds. Bezpieczeństwa Finansowego w PKO BP. Posiada bogate doświadczenie w zapewnianiu bezpieczeństwa klientom banku i ochronie przed oszustwami.
  2. Marcin Cybulski – Specjalista ds. Technologii Finansowych i Bezpieczeństwa. Jego wiedza na temat nowych technologii i zagrożeń w świecie finansów pozwoli Ci lepiej zrozumieć ryzyka związane z korzystaniem z kart płatniczych.

Czego dowiesz się na webinarze?

  1. Podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z kart płatniczych – jakie środki ostrożności warto stosować, by uniknąć ryzyka kradzieży danych czy oszustwa.
  2. Wskazówki, jak rozpoznać potencjalne zagrożenia podczas dokonywania transakcji – dowiesz się, na co zwrócić uwagę podczas płatności online i offline.
  3. Co robić, jeśli staniesz się ofiarą przestępstwa – jak skutecznie zgłosić incydent i jakie kroki podjąć, aby odzyskać swoje pieniądze i chronić swoje konto.

Jak wziąć udział?

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams Live Events, co pozwoli na wygodny i bezpieczny dostęp do treści. Jeśli posiadasz laptop lub komputer, nie musisz instalować aplikacji MS Teams – wystarczy, że połączysz się za pomocą przeglądarki internetowej (rekomendowane: Chrome, Firefox, Safari).

Jeśli preferujesz korzystanie z telefonu, pobierz aplikację Microsoft Teams z oficjalnego sklepu z aplikacjami, aby w pełni wziąć

Fot. Kraków w Pigułce

udział w webinarze.

Nie przegap tej okazji! Dołącz do naszego wydarzenia, by zdobyć cenne informacje na temat bezpiecznego korzystania z karty płatniczej. Bądź pewien, że Twoja ochrona jest dla nas priorytetem.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]