Utrudnienia w korzystaniu z wpłatomatów i bankomatów w nocy z 2 na 3 lipca

Ważne informacje dla klientów korzystających z usług bankomatów i wpłatomatów sieci ING/Planet Cash: w nocy z 2 na 3 lipca, w godzinach 00:00 – 01:00, zaplanowano prace serwisowe, które mogą wpłynąć na realizację transakcji w tych urządzeniach. W związku z tym, istnieje możliwość wystąpienia pewnych utrudnień.

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

Prace serwisowe są niezbędne dla zapewnienia odpowiedniej jakości usług klientom. Jednakże, w trakcie tego okresu, mogą pojawić się problemy z wykonywaniem transakcji w bankomatach oraz wpłatomatach należących do sieci ING/Planet Cash. Może to obejmować zarówno wypłaty gotówki, jak i wpłaty na rachunek.

Jednak warto zaznaczyć, że transakcje we wrzutniach wpłatomatów będą nadal możliwe do wykonania w trybie off-line. Oznacza to, że mimo ewentualnych utrudnień w połączeniu z siecią, będzie można dokonywać wpłat gotówkowych do konta. Ta opcja może okazać się pomocna dla klientów, którzy potrzebują zdeponować środki na swoim rachunku w trakcie planowanych prac serwisowych.

Aby zminimalizować ewentualne niedogodności, ING/Planet Cash zapewnia, że pracownicy będą dokładać wszelkich starań, aby prace serwisowe zostały wykonane jak najszybciej i jak najskuteczniej. Po zakończeniu prac, oczekuje się, że bankomaty i wpłatomaty będą działały zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Warto zauważyć, że ograniczenia dotyczące dostępu do gotówki w trakcie tego okresu mogą wpłynąć na planowanie codziennych wydatków. Z tego powodu zaleca się klientom, aby zapewnili sobie wystarczającą gotówkę z wyprzedzeniem lub skorzystali z innych dostępnych metod płatności, takich jak karty debetowe lub kredytowe, systemy płatności mobilnych itp.

W celu uzyskania aktualnych informacji na temat utrudnień i postępów prac serwisowych, zaleca się skontaktowanie się z infolinią banku lub sprawdzenie oficjalnej strony internetowej ING/Planet Cash.

Mimo ewentualnych utrudnień, warto pamiętać, że prace serwisowe są nieodzowne dla zapewnienia stabilności i jakości usług. ING/Planet Cash przepraszają za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć z tych działań i zapewniają swoich klientów, że dołożą wszelkich starań, aby ograniczyć negatywne skutki tych utrudnień do minimum.

Ważne jest, aby być świadomym tych utrudnień i odpowiednio się do nich przygotować, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z brakiem dostępu do gotówki.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]