Tragiczny wypadek w Małopolsce. Nie żyje 12-latek

W miejscowości Pyzówka, w powiecie nowotarskim (woj. małopolskie), odnaleziono martwego 12-latka, który uległ wypadkowi na quadzie. Przez długie godziny prowadzono poszukiwania chłopca. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia zostaną zbadane przez policję i prokuraturę.

Fot. Kraków w Pigułce

Według informacji przekazanych PAP przez rzecznika małopolskiej policji, Sebastiana Glenia, w środę po południu nastolatek nie wrócił z przejażdżki na quadzie, co zaniepokoiło jego rodzinę i skłoniło ich do rozpoczęcia poszukiwań.

Niestety, w miejscowości Pyzówka doszło do tragicznego wypadku quada, w wyniku którego 12-letni chłopiec stracił życie. Rodzice odnaleźli go w okolicy bacówki, która znajduje się w trudno dostępnym terenie. Po przybyciu karetki pogotowia stwierdzono zgon chłopca.

Na miejscu zdarzenia policja pod nadzorem prokuratury prowadzi dochodzenie w celu ustalenia przyczyn tego tragicznego wypadku.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]