Uwaga klienci tych pięciu banków! Weekendowe przerwy techniczne

Jak co weekend, kilka banków zapowiedziało prace serwisowe, które spowodują utrudnienia w dostępie do niektórych usług. Klienci powinni zawczasu się na nie przygotować

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

Na ten weekend przerwy techniczne zapowiedziało pięć instytucji:

  • Bank BPS: na sobotę (8 lipca), w godzinach 6:00 – 23:59 zaplanowano prace serwisowe. W tym czasie ograniczona będzie bankowość elektroniczna, a wykonywanie przelewów Express Elixir będzie niemożliwe.
  • BNP Paribas: w nocy z soboty na niedzielę będzie miała miejsce przerwa podzielona na dwie części. Pierwsza z nich odbędzie się w godzinach 21:30 – 7:00 rano. Wtedy to nie działać będą bankowość internetowa GOonline, aplikacja mobilna GOmobile oraz GOonline Biznes, GOmobile Biznes, GOconnect Biznes (H2H). Druga z nich będzie miała miejsce w godzinach od 23:50 do 2:00 w nocy. W tych godzinach klienci nie będą mogli korzystać z płatności BLIK, płatności online typu PaybyLink i PaybyNet, PayU Express, płatności mobilnych – parkingi i bilety, przelewu na telefon, przelewów Express Elixir, składać wnioski e-gov 500+.
  • Santander Bank Polska: z soboty na niedzielę, w godzinach 23:30 – 7:00 nie będzie możliwości korzystanie z Blika, przelewów natychmiastowych, Przelewu24 oraz Kantoru Santander.
  • Santander Consumer Bank: z soboty na niedzielę (8/9 lipca) w godz. 22.00 – 2.00 nie będzie można zalogować się do aplikacji mobilnej lub systemu transakcyjnego banku.
  • Volkswagen Bank: w niedzielę między godziną 9:00 a 15:00 klienci mogą mieć trudności ze złożeniem wniosku o rachunek bankowy lub kredytu Kredyt Plus Online.

Źródło: bankier.pl

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]