Weselny catering z McDonald’s? Czemu nie? Nowa oferta popularnej sieci fast food

Amerykańska sieć restauracji szybkiej obsługi wprowadza do swojej oferty catering weselny. Na razie jest ona jedynie w fazie testów lecz niewykluczone, że taki pomysł zostanie przyjęty

Fot. Pixabay

Zwykle na weselach dominują bardziej tradycyjne potrawy, jednak niektórzy państwo młodzi stawiają na nowoczesność i chcą zaskczyć swoich gości. Jednak należy przyznać, że mało kto spodziewa się ujrzeć na weselu dania z sieci McDonald’s. Mimo to marka wprowadza taką właśnie, ciekawą ofertę.

Na razie jest ona dostępna w stolicy Indonezji. Mieszkańcy Dżakarty mogą już zamawiać weselne pakiety w różnych wariantach, w skład których wchodzą między innymi McNuggetsy. cheesburgery i klasyczne hamburgery. W dzień wesela można złożyć zamówienie za mniej niż 200 funtów, a dokładnie od 185 funtów przy zakupie minimum 200 produktów. Sieć wprowadziła także hasło nawiązujące do nowej oferty, które brzmi: „Spraw, aby twoje wesele było niezapomniane”.

Jak informuje portal money.pl, oferta została wprowadzona w trzech restauracjach w Hong Kongu. Koszt takiego wesela rozpoczyna się od równowartości 129 dolarów za „wersję podstawową”, kończy na 1,5 tys. W cenę wliczone są spersonalizowane menu, specjalne dekoracje, prezent od McDonald’s, weselne ciasto jabłkowe, oraz specjalna duża frytka zamiast tradycyjnej wisienki, pod którą para ma się pocałować. Sieć nie oferuje jednak napojów alkoholowych, tak samo jak w swoich restauracjach.

Taki pomysł nie wziął się znikąd. W 2016 roku Brytyjczycy zorganizowali wesele na 30 osób w jednej z restauracji McDonald’s. Powodem takiego wyboru nowożeńców było ich zamiłowanie do kanapek z tej sieci.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]