Zaczepił Cię mężczyzna prowadzący zbiórkę przed sklepem? Dyskont tłumaczy

Na pewno znacie tę sytuację. Wychodzicie ze sklepu i jesteście zaczepiani przez wolontariuszy, którzy prowadzą zbiórkę na różne cele. Lidl wyjaśnił czy to on jest ich autorem.

Fot. Pixabay

„O co chodzi z tymi zbiórkami przed waszymi sklepami? Robią to za waszą zgodą czy nie? Niech stoją, ale mogliby przynajmniej nie zaczepiać człowieka wychodzącego ze sklepu” – zapytał klient na fanpage’u Lidla.

„Wspomniane zbiórki nie są inicjatywą naszej sieci – nie współpracujemy z organizacją, która je uruchomiła” – podkreśla sieć – „Zachęcamy do wspierania finansowego oraz rzeczowego organizacji pożytku publicznego, które są rzetelne, a ich działalność jest udokumentowana i jawna. Lidl Polska organizuje zbiórki żywności wyłącznie wewnątrz swoich sklepów za linią kas. Obecnie prowadzimy zbiórki żywności dla Federacji Polskich Banków Żywności oraz Caritas, które przeznaczą dary na pomoc Ukrainie” – podkreśla Lidl.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]