Wyczekiwana premiera w Pepco! Odkryj hitową kolekcję ubrań już 13 lipca! [12.07.2023]

Od 13 lipca, sieć sklepów Pepco wprowadza do sprzedaży wyjątkową kolekcję ubrań i akcesoriów inspirowanych marką Barbie. Ta ekscytująca kolekcja jest dostępna zarówno dla kobiet, jak i dla młodych dziewczyn, zapewniając szeroki wybór gadżetów, ubrań, lalek i akcesoriów na licencji Barbie.

Fot. Kraków w Pigułce

Fot. Kraków w Pigułce

Fot. Kraków w Pigułce

Fot. Kraków w Pigułce

Kolekcja, która zadebiutuje w sklepach Pepco 13 lipca, oferuje odzież dla wszystkich grup wiekowych. Kolekcja jest zdominowana przez trzy główne kolory: biały, czarny i charakterystyczny róż Barbie.

Wśród dostępnych przedmiotów klienci znajdą welurowe bluzy, piżamy, dresy, koszulki, czapki z daszkiem, szlafroki, legginsy, trampki i kapcie. Komfort jest priorytetem dla wszystkich tych ubrań. Dodatkowo, kolekcja obejmuje także worek na kapcie i gumki do włosów.

Dodatkowo, nowy film Barbie zadebiutuje w Polsce 21 lipca, wprowadzając jeszcze więcej radości dla fanów tej ikonicznej marki.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]