Zmiany w banku w Polsce: Przegląd Nowych Regulaminów i Przelewów! [12.07.2023]

Znamy go jako jednego z liderów bankowości cyfrowej w Polsce, a teraz mBank wprowadza kolejne innowacje. Bank postanowił przeformułować swoje regulaminy oraz zmienić zasady obsługi przelewów. Wszystko po to, by dostosować swoje usługi do wymagań współczesnych klientów i zaoferować im jeszcze więcej komfortu.

Fot. Kraków w Pigułce

Zmieniamy Przelewy

Jednym z największych zmian jest nowy model potwierdzania przelewów w złotówkach. Do tej pory, jeśli przelew nie był realizowany natychmiast, klienci musieli czekać do końca sesji wychodzącej, aby otrzymać potwierdzenie. Teraz mBank zmienia to na korzyść użytkowników. Już niebawem potwierdzenie przelewu będzie dostępne od razu, gdy klient zleci transakcję. Nie ma jednak możliwości zmiany czy anulowania przelewu po jego zleceniu. Szczegóły dotyczące wprowadzenia tej usługi zostaną opublikowane na stronie internetowej mBanku.

Co więcej, od 26 września 2023 r., przelewy na telefon będą możliwe tylko dla odbiorców, którzy korzystają z przelewów na numer telefonu za pomocą systemu BLIK.

Aktualizacja Regulaminów

Jednak to nie koniec zmian. mBank również doprecyzował opisy sytuacji, które pozwalają mu wprowadzać zmiany w regulaminach. Bank porządkuje również postanowienia o tym, jak i kiedy przekazuje informacje o zmianach w dokumentach.

To jest ważne dla klientów, ponieważ dostarcza im więcej jasności i przejrzystości na temat funkcjonowania ich kont bankowych.

Więcej informacji o tych i innych zmianach można znaleźć na stronie mBanku w wykazie zmian.

mBank, podążając za najnowszymi trendami, nie tylko dostosowuje swoje usługi do potrzeb klientów, ale również wyznacza nowe standardy w sektorze bankowym. Mimo że niektóre z tych zmian mogą wymagać przyzwyczajenia się, są one krokiem naprzód w kierunku bardziej intuicyjnej i skutecznej bankowości.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]