Innowacja w Polskim Banku: Zmiany w Regulaminach i Przelewach! [14.07.2023]

Polski gigant bankowości, mBank, wchodzi w nową erę swojego funkcjonowania. Zgodnie z najnowszymi ogłoszeniami, bank wprowadza istotne zmiany dotyczące regulaminów oraz procesu realizacji przelewów na telefon. Te rewolucyjne kroki z pewnością wpłyną na doświadczenia klientów banku.

Fot. Shutterstock/ Kraków w Pigułce

Przelewy Błyskawiczne i Nieodwołalne

mBank przewiduje wprowadzenie systemu potwierdzeń przelewów w złotówkach, które nie są realizowane natychmiast, ale w ramach sesji wychodzących. Klienci będą mogli pobierać potwierdzenie takiego przelewu natychmiast po jego zleceniu. To oznacza, że po zleceniu przelewu, nie będzie możliwości jego zmiany czy odwołania.

Klienci będą mogli dowiedzieć się o uruchomieniu tej usługi z oficjalnej strony internetowej banku, na którą warto zwracać uwagę, by być na bieżąco z najnowszymi zmianami.

Przelewy na Telefon Wyłącznie przez BLIK

Inną istotną zmianą, którą mBank wprowadzi od 26 września 2023 roku, będzie możliwość zlecenia przelewu na telefon wyłącznie do odbiorcy korzystającego z systemu BLIK. To oznacza, że wszelkie inne formy przelewów na telefon zostaną wycofane.

Zmiany w Regulaminach

mBank doprecyzowuje opisy sytuacji, które pozwalają bankowi wprowadzać zmiany w regulaminach, co zapewne wpłynie na lepsze zrozumienie tych procedur przez klientów. Dodatkowo, postanowienia o tym, jak i kiedy bank przekazuje informacje o zmianach w dokumentach będą uporządkowane.

Aby dowiedzieć się więcej o tych i innych zmianach, mBank zachęca do zapoznania się z wykazem zmian na swojej stronie internetowej.

To są istotne zmiany, które wpłyną na doświadczenia wielu klientów mBanku. Mimo, że niektóre z tych zmian mogą wymagać przystosowania się, mają one na celu ułatwienie i usprawnienie procesów bankowych. W tym dynamicznie zmieniającym się świecie bankowości, mBank pokazuje, że jest gotowy do adaptacji i innowacji.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]