Nie żyje czterech mężczyzn. Jeden z nich to syn uczestniczki popularnego reality show [Nagranie z wypadku]

Około 3 nad ranem, na krakowskiej ulicy Zwierzynieckiej doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje czterech młodych mężczyzn.

Z niejasnych powodów, kierowca samochodu marki Renault stracił kontrolę nad pojazdem, wypadł z mostu Dębnickiego na nabrzeże i przewrócił się na dachu.

Mimo niezwłocznej interwencji medycznej na miejscu, ratownicy niestety potwierdzili śmierć czterech pasażerów. Jak wynika z informacji portalu 112Malopolska, jednym z ofiar był mieszkaniec powiatu wielickiego, syn popularnej uczestniczki show „Królowe Życia”.

Z dostępnych informacji wynika, że kierowca, prawdopodobnie jadąc zbyt szybko, utracił kontrolę nad samochodem (możliwe, że nagle zahamował, zauważając pieszego, który wtargnął na jezdnię w niedozwolonym miejscu), uderzył bokiem w mur i przewrócił się na schodach prowadzących do Wisły. Śledztwo w tej sprawie prowadzą teraz służby policyjne i prokuratura.

Kraków PL udostępnia nagranie z monitoringu z miejsca zdarzenia.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]