Zmiany w Polskim banku. Na telefon zapłacisz tylko BLIKiem [16.07.2023]

W ramach zmian wprowadzanych przez mBank, bank ten rezygnuje z przelewów na telefon dla innych systemów niż BLIK. Również wprowadza rewizje swoich regulaminów, precyzując i porządkując różne postanowienia.

Fot. Kraków w Pigułce

Zmiany te zaczną obowiązywać od 26 września 2023 roku. Jak donosi mBank, od tego dnia użytkownicy będą mogli zlecić przelew na telefon tylko do odbiorców, którzy korzystają z systemu przelewów na numer telefonu BLIK.

W ramach tych zmian, mBank planuje również ułatwić proces zlecenia przelewów w złotówkach. Klienci będą mogli pobierać potwierdzenie zlecenia przelewu natychmiast, nawet jeśli przelew nie zostanie zrealizowany od razu, ale w ramach sesji wychodzących. Warto zauważyć, że po zleceniu takiego przelewu, klienci nie będą mieli możliwości zmiany lub odwołania go. Szczegóły dotyczące wdrożenia tej usługi będą dostępne na stronie internetowej mBanku.

Co więcej, mBank zapowiedział również zmiany w swoich regulaminach. Bank ma zamiar doprecyzować opisy sytuacji, które pozwalają mu wprowadzać zmiany w regulaminach. Będzie również porządkować postanowienia dotyczące tego, jak i kiedy przekazuje informacje o zmianach w dokumentach.

Szczegóły dotyczące tych i innych zmian wprowadzanych przez mBank można znaleźć na stronie internetowej banku, w wykazie zmian.

Te zmiany są kolejnym krokiem w ewolucji usług bankowych oferowanych przez mBank, mającym na celu zwiększenie wygody i bezpieczeństwa transakcji dla klientów. Jednak jak zawsze, warto przeczytać wszelkie zmiany regulaminów, aby być na bieżąco z tym, jak mogą one wpłynąć na nasze codzienne bankowość.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]