Dziś bank ograniczy zakres usług! Ważny komunikat dla klientów [20.07.2023]

W nocy z czwartku na piątek, 20 na 21 lipca, ING Bank planuje krótką przerwę techniczną. W godzinach od 1:05 do 1:30, aplikacja mobilna ING oraz bankowość online Moje ING będą dostępne w ograniczonym zakresie.

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

Podczas tej przerwy, możliwe będzie sprawdzenie sald na swoich kontach oraz zlecenie przelewów. Inne funkcje, takie jak przegląd historii transakcji, modyfikacje dotyczące posiadanych produktów i zamawianie nowych, będą niedostępne. Nie będzie też możliwości korzystania z płatności za pomocą kodów BLIK.

Wszelkie operacje związane z kartami debetowymi i kredytowymi, w tym płatności i wypłaty, będą realizowane bez żadnych zakłóceń.

Jeśli natomiast w trakcie przerwy stracisz swoją kartę, nie czekaj na zakończenie prac serwisowych. Skontaktuj się natychmiast z naszą infolinią pod numerem +48 32 357 00 12, gdzie nasi specjaliści zablokują twoją kartę.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]