Ograniczenia w usługach bankowych: Ważne ostrzeżenie dla klientów!

W nocy z czwartku na piątek, 20/21 lipca, ING Bank planuje krótkotrwałą przerwę techniczną. W tym czasie, między 1:05 a 1:30, usługi bankowości mobilnej oraz internetowej Moje ING będą ograniczone do podstawowych funkcji.

Fot. Kraków w Pigułce

Podczas przerwy będziesz mógł zobaczyć salda na swoich kontach oraz dokonać zlecenia przelewu. Niemniej jednak, reszta usług, w tym przeglądanie historii transakcji, zmiany w posiadanych produktach czy zamawianie nowych, nie będą dostępne. Nie będzie możliwości korzystania z kodów BLIK do realizacji płatności.

Pomimo tych ograniczeń, płatności i wypłaty środków za pomocą kart debetowych i kredytowych powinny funkcjonować bez zakłóceń.

Jeśli podczas przerwy technicznej napotkasz na niespodziewane problemy, takie jak zgubienie karty, nie zwlekaj do zakończenia przerwy. Natychmiast skontaktuj się z infolinią pod numerem +48 32 357 00 12, a nasi specjaliści natychmiast zablokują Twoją kartę.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]