Ogromne zmiany w PKO BP: Klienci nie mogą uwierzyć [19.07.2023]

Od 1 czerwca, klienci PKO Banku Polskiego muszą liczyć się z szeregiem zmian, które wprowadzono w banku. Przepisy zostały zaktualizowane i uproszczone, a opłaty i prowizje podległy modyfikacji. Wielowariantowe Konta za Zero zostały zastąpione przez jedno, uniwersalne konto.

Fot. Kraków w Pigułce

Jak informuje portal Interia.pl, wprowadzono również zmiany dla młodszych klientów. Od czerwca, w ofercie banku dostępne jest tylko Konto dla Młodych, co oznacza rezygnację z PKO Konto Pierwsze.

Planem PKO Banku Polskiego jest też uporządkowanie struktury opłat i prowizji. Tu jednak jest wieść, która może cieszyć klientów – korzystanie z bankomatów, zarówno do wpłat jak i wypłat, nie będzie obciążone opłatami, jak podaje Interia.

Sytuacja dla posiadaczy „Przejrzystej Karty Kredytowej” wygląda inaczej.

Zgodnie z danymi z Interia.pl, aby uniknąć miesięcznych opłat za kartę, użytkownik musi dokonać transakcji na łączną sumę co najmniej 600 zł.

Interia zauważa również, że PKO BP konsekwentnie podąża w kierunku digitalizacji. W placówkach banku pojawia się coraz więcej terminali samoobsługowych, a rola bankowości internetowej zyskuje na znaczeniu. Jako potwierdzenie tej tendencji, portal zwraca uwagę, że aż 90 procent klientów PKO korzysta z usług bankowych online.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]