Uwaga! Przerwa techniczna w bankowości – Czy musisz wypłacać gotówkę?

Ważne informacje dla klientów Banku BNP Paribas! W dniu 26 lipca 2023 roku, od godziny 22:00 do godziny 01:00 następnego dnia, planowana jest przerwa techniczna na stronie internetowej www.bnpparibas.pl. Spowodowane będzie to niezbędnymi pracami serwisowymi, mającymi na celu zapewnienie jeszcze lepszej jakości obsługi klientów. W trakcie tej przerwy, strona banku nie będzie dostępna, ale nie ma potrzeby martwić się o wypłatę gotówki czy blokady płatności kartami i Blikiem.

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

Bank BNP Paribas poinformował, że podczas trwania przerwy technicznej, zostanie udostępniona specjalna strona kierująca bezpośrednio do systemów transakcyjnych. Dzięki temu klienci nadal będą mieli pełny dostęp do realizacji swoich operacji bankowych, w tym przelewów, płatności, sprawdzania stanu konta czy innych transakcji online. Działania te zapewnią stały i nieprzerwany dostęp do najważniejszych funkcji bankowych, co jest priorytetem dla BNP Paribas.

Co ważne, bank nie poinformował o żadnych ograniczeniach w związku z płatnościami kartami ani z korzystaniem z popularnej usługi Blik podczas zaplanowanej przerwy technicznej. Klienci nadal będą mogli korzystać z kart płatniczych oraz dokonywać płatności za pomocą aplikacji mobilnej Blik bez żadnych zakłóceń czy ograniczeń.

Przerwa techniczna, choć krótka, jest niezbędna dla banku w celu wprowadzenia niezbędnych ulepszeń oraz dbałości o bezpieczeństwo systemów. BNP Paribas pragnie zminimalizować wszelkie niedogodności dla swoich klientów, dlatego dokładnie określono czas trwania prac serwisowych, aby wpływ na użytkowników był jak najmniejszy.

Bank zaapelował do klientów o zrozumienie i cierpliwość w czasie tej przerwy technicznej. Warto pamiętać, że wszystkie operacje, które nie zostaną zrealizowane z powodu przerwy, automatycznie zostaną wznowione po zakończeniu prac serwisowych. Zespół BNP Paribas będzie czuwał nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów podczas całego procesu.

Jeśli zatem korzystasz z usług Banku BNP Paribas, zaplanuj swoje operacje bankowe odpowiednio, biorąc pod uwagę czas trwania przerwy technicznej. Pamiętaj jednak, że mimo niedostępności strony internetowej, bank zapewnia ciągły dostęp do systemów transakcyjnych, co pozwoli na swobodne prowadzenie operacji bankowych.

W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości dotyczących przerwy technicznej, zachęcamy do kontaktu z obsługą klienta BNP Paribas, która chętnie udzieli wszelkich informacji.

Bank BNP Paribas dba o swoich klientów i dąży do zapewnienia im najwyższej jakości usług. Planowana przerwa techniczna jest kolejnym krokiem w rozwoju banku, pozwalającym na ciągłe doskonalenie obsługi oraz podniesienie standardów bezpieczeństwa transakcji.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]