Nie możesz wykonać czynności w banku? Prace serwisowe [22.07.2023]

22 lipca 2023 roku, klientów banku ING czeka okresowy przestój w korzystaniu z modułu Makler w systemie bankowości internetowej. W celu poprawy i aktualizacji swojej infrastruktury, ING planuje przeprowadzić prace technologiczno-serwisowe, które spowodują niedostępność tego modułu w godzinach od 8:00 do 16:00.

Fot. Kraków w Pigułce

Decyzja o tymczasowym wyłączeniu modułu Makler wynika z zaangażowania banku w ciągłe doskonalenie swoich usług i zabezpieczenie infrastruktury przed potencjalnymi zagrożeniami. Prace techniczne stanowią istotny element zapewnienia niezawodności i bezpieczeństwa świadczonych przez ING usług finansowych.

Moduł Makler w systemie bankowości internetowej jest kluczowym narzędziem dla klientów, którzy aktywnie inwestują na rynku kapitałowym. Dzięki temu modułowi mogą śledzić notowania, dokonywać transakcji, a także zarządzać swoim portfelem inwestycyjnym w wygodny i efektywny sposób. Jednakże, z powodu prac technicznych, użytkownicy nie będą mieli dostępu do tych funkcjonalności przez wspomniany okres czasu.

Zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa, które korzystają z platformy inwestycyjnej ING, powinni wziąć pod uwagę planowany przestój modułu Makler w sobotę. W związku z niedostępnością tego narzędzia, warto skoordynować swoje działania inwestycyjne i transakcje tak, aby nie wpłynęło to negatywnie na plany i strategie finansowe.

Chociaż prace techniczne mogą wywołać pewne utrudnienia dla klientów, bank ING zaleca pozytywne podejście do tego procesu. Aktualizacje i naprawy są niezbędnym elementem funkcjonowania nowoczesnych instytucji finansowych, a ING nieustannie inwestuje w rozwój swojej infrastruktury technologicznej w celu zapewnienia swoim klientom najlepszych możliwych usług.

Bank ING składa serdeczne przeprosiny za ewentualne utrudnienia, jakie mogą wystąpić w związku z niedostępnością modułu Makler w sobotę. Klientów zachęca się do śledzenia oficjalnych komunikatów ze strony banku, gdzie będą publikowane wszelkie aktualne informacje dotyczące przeprowadzanych prac technicznych.

Podsumowując, planowane prace techniczne w banku ING w sobotę, 22 lipca, spowodują tymczasową niedostępność modułu Makler w systemie bankowości internetowej od godziny 8:00 do 16:00. Bank przeprowadza te działania w celu poprawy swojej infrastruktury i zapewnienia najwyższej jakości usług. Mimo pewnych utrudnień, warto docenić zaangażowanie ING w ciągłe doskonalenie i innowacje w świadczeniu usług finansowych dla swoich klientów.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]