Ważne: Planowana przerwa techniczna w banku – Czy musisz wypłacać gotówkę? [23.07.2023]

Bank BNP Paribas, jedna z wiodących instytucji finansowych na świecie, ogłosił zaplanowaną przerwę techniczną, która odbędzie się w dniu 26 lipca 2023 roku. Ciesząc się zaufaniem klientów na całym globie, bank BNP Paribas regularnie przeprowadza niezbędne prace serwisowe w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

W komunikacie prasowym banku, poinformowano, że przerwa techniczna rozpocznie się o godzinie 22:00 i potrwa do około 01:00 następnego dnia, czyli 27 lipca 2023 roku. Podczas tego czasu, strona internetowa banku, www.bnpparibas.pl, będzie niedostępna ze względu na zaplanowane prace serwisowe.

Warto podkreślić, że bank BNP Paribas zadbał o to, aby klienci nie zostali pozbawieni dostępu do systemów transakcyjnych podczas tej przerwy technicznej. Na stronie, która pojawi się podczas niedostępności serwisu głównego, będzie można odnaleźć linki kierujące bezpośrednio do systemów transakcyjnych. Dzięki temu klienci nadal będą mieli możliwość dokonywania przelewów, sprawdzania stanu konta oraz realizacji innych operacji bankowych.

Co ważne, bank nie poinformował o zablokowaniu płatności kartami ani korzystania z usługi BLIK podczas przerwy technicznej. Oznacza to, że klienci będą w stanie bezproblemowo korzystać z kart płatniczych oraz aplikacji mobilnych BLIK w czasie trwania prac serwisowych.

Przerwa techniczna jest standardową procedurą w branży finansowej i ma na celu aktualizację systemów, wdrożenie ulepszeń zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa oraz zapewnienie stabilności infrastruktury. Bank BNP Paribas, dbając o swoich klientów, wybrał dogodny termin przerwy, aby minimalizować ewentualne utrudnienia.

Zespół techniczny banku zapewnia, że prace serwisowe zostaną przeprowadzone sprawnie i możliwie najszybciej, aby jak najwcześniej przywrócić pełną funkcjonalność serwisu www.bnpparibas.pl.

Podsumowując, zaplanowana przerwa techniczna w banku BNP Paribas nie wymaga od klientów wypłacania gotówki, ponieważ bank udostępni stronę kierującą do systemów transakcyjnych. Warto również podkreślić, że podczas tej przerwy technicznej nie będzie miało miejsca zablokowanie płatności kartami oraz usługi BLIK. Dzięki dbałości o klientów i umożliwieniu dostępu do systemów transakcyjnych, bank BNP Paribas gwarantuje ciągłość obsługi finansowej swoich klientów.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]